Головна

 

Найпопулярніші моделі

Останні поповнення каталогу

У наявності
227 грн
454 грн
Додати до обраного


Вишиванка й не тільки. Останні публікаціЇКупити вишиванку в Києві легко. Вас вітає інтернет-магазин Етно-вишиванка.


Щасливі люди, які змогли купити вишиванку для кожного в родині

Ми вітаємо всіх, кого цікавить вишитий, традиційний, український одяг. Ручна вишивка, машинна, комбінована представлені в наших каталогах. Наш асортимент має привернути увагу як тих, хто шукає повсякденний вишитий одяг, так й тих, хто бажає купити вишиванку для визначних подій в своєму житті. Та головна перевага покупки у нас в тому, що вам не прийдеться виходити з дому, щоб підібрати гарний вишитий одяг для себе та для своїх близьких. Якщо ви знаходитесь в Києві, то замовлену річ привезуть безпосередньо вам додому наступного дня, а при необхідності кур'єр зможе доставити вам покупку в той самий день!

Ми не тільки пропонуємо великий вибір національного одягу, але й дбаємо про комфорт та зручність для вас, наші шановні покупці. Досвідчені консультанти з урахуванням всіх ваших побажань допоможуть вам вибрати тканину, розмір та візерунок одягу. Після уточнення всіх можливих нюансів ми доставимо вишиванки недорого не лише Києвом, але й Україною. Ми раді вітати всіх, хто бажає купити вишиванку в Києві, але знаходиться у інших куточках світу, тому подбали про те, щоб в нашому магазині кожен покупець міг комфортно оплатити покупку та зручно отримати своє замовлення. Ми стильно та модно поповнимо ваш гардероб.

Вишиванка для українця це не просто історичний, нарядний антикваріат. Багатьом громадянам важливо вдягати національний одяг, з патріотичних почуттів, інші люди вже вважають його сучасним та модним трендом, а хтось сприймає вишиті речі, як данину поваги історії та традиціям своєї країни. Вишитий одяг в наш час став дуже популярним, тому високий попит на нього і бажання купити вишиванку недорого - цілком зрозумілі. І кожна людина зможе знайти саме свою вишиванку у нас.

Вишиванки зараз купляють й для різних подій: фестивалів, вечірок, дитячих свят, в подарунок на хрестини чи день народження. Але багато хто вдягає одяг з вишивкою й на прогулянку, або навіть на роботу, адже вишиванку можна вдало поєднувати і з діловим костюмом, джинсами, спідницею тощо.

Маємо ще зазначити, що зараз вишиванками цікавляться й іноземці. Вишиванка Київ чудовий сувенір для багатьох туристів під час подорожі до нашої країни. Вишиванка добре передає колорит та є одним з символів України, тому вишитий одяг може служити гарним подарунком друзям, або родичам, що живуть за кордоном

Бажаємо вам стильних та модних покупок! Ваша Етно - вишиванка інтернет-магазин національного одягу.

Каталог