Доставка вишиванок та оплата замовлень

 

Доставка вишиванок та оплата замовленьШановні клієнти, після замовлення вишиванок та іншого одягу на сайті з вами зв'яжеться оператор для уточнення даних замовлення - необхідності доставки, адреси доставки, вартості, способів оплати і термінів доставки. Цю ж інформацію ви можете узгодити з оператором при замовленні вишиванок та іншого одягу з будь-якого із зазначених телефонів або електронною поштою.

При покупці через Нову пошту післяплатою , обов'язкова передоплата в розмірі 50 грн , на картку ПриватБанку


САМОВИВІЗ


За погодженням з оператором можливий самовивіз товару. Забрати товар можна в Києві, в районі метро Дарниця. Про точне місце та час вам потрібно домовитися з оператором. Для цього необхідно вказати в формі замовлення, що хотіли б самі забрати товар, або потрібно зробити замовлення з будь-якого із зазначених телефонів і повідомити оператору про ваше бажання забрати покупку самостійно. Оплата в цьому випадку проводиться при передачі товару або попередньо, способами, зазначеними у пункті "Способи оплати".


ДОСТАВКА


Ми здійснюємо доставку вишиванок та іншого одягу по Україні та світу нижче перерахованими способами, а також готові прийняти інший, зручний для вас і нас спосіб доставки та оплати. Цю інформацію ви можете уточнити при розмові з оператором по телефону або електронною поштою. Купити вишиванку у нас зручно та легко.


Доставки по Києву кур'єром - НЕМАЄ


Доставка Новою Поштою у зручний для вас відділення / склад (на наступний день) - за тарифом, приблизно 25-50 грн.

Доставка Укрпоштою за вказаною вами адресою (3-5 днів) - за тарифом, приблизно 20-25 грн.

При придбанні товарів на 1000 грн. й більше - доставка безкоштовна.


Доставка по Україні


Доставка по Україні здійснюється Укрпоштою або Новою Поштою, у зручне для вас відділення або за адресою, зазначеною при замовленні і в строк погоджений з оператором. Оплата за товар і доставку здійснюється післяплатою або попередньо способами, вказаними нижче, в пункті "Способи оплати".

При покупці через Нову пошту післяплатою , обов'язкова передоплата в розмірі 50 грн , на картку ПриватБанку

Вартість доставки по Україні:

Доставка Новою Поштою у зручний для вас відділення / склад (1-2 дні) - за тарифом, приблизно 25-55 грн.

Доставка Укрпоштою за вказаною вами адресою (5-6 днів) - за тарифом, приблизно 20-30 грн.

При придбанні товарів на 1000 грн. й більше - доставка безкоштовна.


Доставка по світу за межі України


Увага! Оператор при замовленні за межі України не передзвонює на іноземні номери, уточнення та підтвердження замовлення здійснюється електронною поштою з адреси etno-vyshyvanka@ukr.net. Якщо ви знаходитесь в іншій країні світу, будь ласка, вкажіть адресу своєї електронної пошти в бланку замовлення.

Доставка за межі України проводиться за допомогою Укрпошти тільки за передоплатою (Western Union, MoneyGram). У суму передоплати крім вартості товару буде входити вартість доставки за тарифом Укрпошти. Про способи передоплати детально дивіться в пункті "Способи оплати".


СПОСОБЫ ОПЛАТИ


Оплатити покупку в нашому інтернет-магазині ви можете при отриманні товару або попередніми платежами в залежності від того де ви знаходитеся і від способу доставки, обраного вами. При отриманні товару ви можете заплатити готівкою кур'єру, або при отриманні товару в поштовому відділенні (накладений платіж). Передоплата можлива з використанням платежу на карту Приватбанку або із застосуванням міжнародних систем переказу грошей - Western Union і MoneyGram. Про обраний спосіб доставки і оплати ви можете домовитися з оператором по телефону або в листуванні по електронній пошті.


Оплата готівкою кур'єру


Цей спосіб доступний при доставці вишиванок та іншого одягу кур'єром по Києву. Оплата при отриманні та огляді товару здійснюється кур'єру в українських гривнях. Крім вартості товару в суму оплати буде входити вартість доставки.


Післяплата


Цей спосіб оплати доступний при доставці за допомогою поштових служб в межах України. Оплата здійснюється при отриманні товару у вказаному відділенні Укрпошти або Нової Пошти. У плату буде входити крім вартості покупки ще вартість доставки товару і вартість зворотної пересилки грошей.


Попередня оплата на карту Приватбанку


Спосіб доступний при оплаті в Києві та Україні. При виборі цього способу під час спілкування з оператором вам буде вказано реквізити отримувача та номер карти Приватбанку на яку вам потрібно перевести суму, рівну вартості покупки. Перевести гроші можна з іншої картки, або покласти на зазначену карту в платіжному терміналі чи відділенні Приватбанку. Після здійснення оплати чек не викидайте. При підтвердженні оплати оператор уточнить у вас суму та час здійснення платежу.


Попередня оплата за допомогою Western Union або MoneyGram


Такий спосіб оплати доступний як при оплаті в Україні так і за її межами. Для оплати за допомогою цих систем, оператор повідомить вам реквізити для переказу грошей, валюту і суму для переказу. Вам треба буде відвідати відділення банку, який здійснює операції Western Union або MoneyGram і зробити переказ необхідної суми за вказаними реквізитами, згідно з правилами і тарифами, прийнятих у вашій країні та відділеннях Western Union і MoneyGram. Після здійснення оплати, повідомте контрольний номер переказу оператору магазину "Етно-вишиванка".