Winter Romantic Fest зібрав українських зірок в Яремче.

14.01.2015
pic

 

  Етно-фестиваль Winter Romantic Fest цього року зібрав під своїм дахом украінських зірок на новорічних та різдвяних святах. Цей захід проходить вже в третій раз. Зимові забави привернули увагу Ольги Сумської, Соломії Вітвицької, Марії Бурмаки, Наталії Бучинської, Влади Литовченко та інших зірок з сім’ями. Ольга Сумська з родиною щороку приїжджає взимку в Карпати покататися на лижах, тому бере участь у фестивалі не вперше. А ось деякі інші зірки приїхали в Romantiк SPA Hotel в перший раз.

 фестиваль

  Цього року в пабі HUBERTUS відкриття Winter Romantic Fest було проведено в стилі українських вечорниць. Дрес-кодом була наявність українських вінків. Вишиванки жіночі, чоловічі, плаття-вишиванки заповнили яскравими кольорами весь простір фестивалю. В цьому заході крім величезного числа розваг було безліч конкурсів. Зірки змагалися і в ліпленні вареників, і в приготуванні куті, і в плетінні дідуха.

 дідух

  Ольга Сумська стала рекордсменом з ліплення вареників. Взявши в помічники чоловіка Віталія Борисюка та дочку Анну, вона зліпила цілих 82 вареника! В якості начинки Ольга використовувала родзинки, курагу, сушену грушу, волоський горіх і чорнослив. Друге місце у майстер-класі зайняла Наталя Бучинська, вона ліпила вареники з капустою. Вареники з картоплею ліпила Марія Бурмака, та стала третьою в цій дісциплині. У конкурсі також брали участь Соломія Вітвіцька та Влада Литовченко .

 вареники в вишиванках

  Принесло перемогу Сумській й змагання з приготування куті. Вона поділилася з глядачами секретом свого рецепта - підказала, що дуже важливо не шкодувати інгредієнтів. Ще одним змаганням для зірок стало плетіння традиційного дідуха з колосків пшениці. Соломія Вітвіцька стала переможцем у створенні цього українського оберег. Телеведуча прикрасила його жовто-блакитними стрічками.

  Доречно буде нагадати, на фестивалі зірки весь час були одягнені в етнічне вбрання. Дивлячись на них, відразу виникає непереборне бажання купити вишиванку чи іншу річ в етно-стилі. На Ользі Сумській були приголомшливі речі від Anna Sorel, доповнені обідками, створеними Людмилою Бушинською. Наталія Бучинська вразила всіх платтям-вишиванкою. Над вишивкою бісером цієї сукні півроку працювало 5 майстринь. Наряд вийшов вишитий настільки густо, що важить аж 10 кілограмів!

 приготування куті

  На Владі Литовченко була вишиванка з червоно-чорними візерунками і вінок з червоних троянд. Марія Бурмака привернула увагу всіх запрошених своєю ніжно-зеленою вишиванкою. Рожевий візерунок робив її особливо красивою.

 зірки у вишиванках

  У вільний час зірки відпочивали на лижах серед приголомшливих краєвидів Карпат.

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати

Источник:

glamurchik.tochka.net