Вишиванки на Тижні моди в Парижі!

01.02.2015
pic

 

  У Парижі пройшов Тиждень моди, на якому свої колекції представили відомі модні бренди. Будинок Valentino вирішив зробити показ під гаслом «Світом править любов». Колекція стала справжнім фурором в світі моди, а присутнім сподобалося використання етнічних мотивів. Через популярність етно-стилю купити вишиванку можна в будь-якій країні світу.

 платье

  На створення нової весняно-літньої Couture колекції дизайнерів бренду Valentino надихнула Україна, Білорусь і Росія. Серед нарядів на подіумі знайшлося місце і для елементів національного одягу українців.

 платье маки

  Дизайнери Марія Грація Кюрі і П'єр Паоло Піччолі, натхненні слов'янською культурою, створили незвичайні образи моделей. Вони постаралися висловити тему любові, використовуючи творчість Марка Шагала. Батьківщиною цього художника є Вітебськ, який зараз є білоруським містом, але в часи життя Шагала належав до Російської імперії. У своїх полотнах Шагал нерідко втілював національні мотиви своєї батьківщини.

  Дизайнери детально вивчили творчість художника, але вирішили не зупинятися на одній країні і взяли ідеї з культур сусідніх держав. Вони працювали над створенням цієї колекції весна-літо більше 6 місяців. Лише на вишивку було витрачено більше 3000 годин. Дизайнери зуміли гармонійно і стильно з'єднати національні силуети, вишивку, яскраві кольори і сучасні натуральні тканини.

  В основі колекції - традиційні слов'янські мотиви. На моделях глядачі могли побачити рясно прикрашений вишивкою одяг. Дівчата ходили по подіуму, одягнені в російські сарафани зі складними малюнками, лляні наряди з контрастною вишивкою і українські жупани з овчини. У всіх образах використовувалися етно-елементи - мережка, мереживо, стрічки.

  Українські мотиви були представлені в колекції вишиванками, вишитими сукнями і жилетами. Особливо схожими на старовинні жіночі вишиванки вийшли сукні з об'ємними рукавами. На моделях в об'ємних сукнях, схожих на букети квітів, були величезні вінки.

  Всі фольклорні мотиви відомі дизайнери вміло перетворили в сучасну моду, додавши делікатності і витонченості. Втім, традиційні шикарні вечірні вбрання у Валентино теж були присутні. Наприкінці показу моделі з'явилися глядачам у повітряних сукнях пастельних кольорів і яскравих червоних нарядах, оброблених гіпюром. Розкішні сукні з шовку і органзи були прикрашені вишитими буквами.

  Дизайнери вже не вперше намагаються втілити в своїх творіннях вічні цінності. Попередня міжсезонна колекція модного будинку була присвячена гармонії та миру. У ній Valentino використовували ніжні квіткові візерунки, метелики, малюнки зоряного неба і камуфляж.

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати