Вишиванка в блакитних тонах

02.10.2015
pic


  Вишитий одяг давно вже з рідкого святкового перетворився на популярний і затребуваний щоденний. Безліч українок вже встигли купити жіночу вишиванку. Також вишитий одяг з'являється в чоловічому та дитячому гардеробі. Найбільш поширені білі сорочки з візерунками червоної і чорної гами. Проте є чимало любителів оригінальних речей, які купують сорочки та сукні інших кольорів. Зараз ми зупинимося на вишиванках в блакитних тонах.

  Синій і блакитний у вишивці символізують воду і небосхил. З цими квітами пов'язують душевний спокій, очищення, позбавлення від хвороб. Ніжно-блакитні вишиванки надягали молоді дівчата. Втім, зараз вишиванки з тканини в блакитних тонах затребувані і для дітей, і для чоловіків.

  Відзначимо, що вишиті сорочки в блакитних тонах представлені двома варіантами виробів: вишиванками з блакитною вишивкою і одягом з блакитної тканини. Блакитна вишивка найчастіше прикрашає білі сорочки. Особливо часто можна купити дитячу вишиванку для хлопчика з блакитною вишивкою по білому полотну.

  Вельми привабливо виглядають з блакитною вишивкою і чорні вишиванки. Трохи рідше зустрічаються домоткані бежеві сорочки з вишивкою синього кольору. Сама вишивка в блакитних тонах також може бути неоднорідною. Вона може бути представлена різними відтінками блакитного і синього. Також блакитні нитки поєднують з чорними, білими, жовтими.

  Що стосується сорочок з блакитного полотна, то їх шиють з кольорового льону, бавовни та інших тканин. На таких сорочках найчастіше вишивають темно-синіми, чорними, білими і жовтими нитками. Останній варіант поєднання (блакитна тканину і жовті нитки) зараз вельми популярний завдяки патріотичності такого мотиву і схожості з українським прапором. Набагато рідше зустрічаються блакитні сорочки з червоною вишивкою.

  Окремим варіантом вишиванки в блакитних тонах можна назвати плаття-вишиванки. Наприклад, це може бути блакитне лляне плаття з ніжною білою вишивкою. Не менш стильно і привабливо виглядає плаття глибокого синього кольору, прикрашене блакитними вишитими візерунками.

  З чим носити вишиті речі синьо-блакитної гами? Такі сорочки для чоловіків чудово поєднуються і з класичними брюками, і з джинсами. Дівчата можуть надягати синю вишиванку зі спідницею світлого відтінку (білої, бежевою) або з чорною спідницею. Також блакитні сорочки привабливо виглядають з шортами і легінсами.

  Бажаємо вам всього найкращого, а ми й далі будемо радувати вас цікавими і корисними статтями. Ваша Етно-вишиванка.

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати