Вишиті плаття для дівчаток.

03.04.2015
pic

 

  Одяг з вишивкою зараз купують і дорослим, і дітям. Але коли збираються купити вишиванки для дівчаток , часто замислюються про те, щоб придбати не сорочку, а саме плаття.

 плаття-вишиванка

  Національні мотиви в одязі зараз на піку популярності. Багато модельєрів і дизайнери черпають ідеї у традиційного українського костюма, пропонуючи сучасну вишитий одяг. Зараз підібрати для себе вбрання з вишивкою легко можуть і ті, хто тяжіє до історії та автентичності, і ті, хто стежить за модою. Так як за старих часів діти не носили вишиті сукні, то всі моделі дівочих нарядів з вишивкою є стилізованими. Це, так би мовити, можливість з'єднати модні тенденції з етноодягом в нинішній час з повагою до свого коріння.

 плаття для дівчаток

  Сукня з вишивкою для дівчинки може бути як повсякденним одягом,так й святковим вбранням. Якщо плаття купують на кожен день, то вишивку вибирають не сильно яскраву. В якості наряду для свята, навпаки, шукають виріб із яскравою багатобарвною вишивкою. Надягати таке вишите плаття дівчинка зможе в різних випадках. Приміром, коли піде в гості на хрестини або з батьками на фестиваль. Дуже часто вишите плаття купують для ранків в дитячий садок або для святкових заходів у школі. А якщо ви запрошені на весілля в національному стилі, вишите плаття допоможе маленькій панночці краще відповідати темі свята.

 вишите плаття

  Так як вишиванки для дітей можуть служити оберегом, у вишитого сукні теж може бути така функція. Потрібно лише купити плаття-вишиванку з обережними візерунками або вишити сукню своїми руками, прикрасивши обережними символами.

етно-вишиванка

  Дівочі сукні з вишивкою, як і вишиванки, найчастіше виготовляють з лляної тканини. Таке полотно вважається найбільш підходящим для дитячого одягу. Воно захищає дитячу шкіру від роздратування, перегріву, запалення, ультрафіолету та інших шкідливих факторів. Полотно льону буває домотканим і фабричним. Також дитячі вишиті платтячка шиють з попліну і габардину. Вишивка на дитячих сукнях може бути й машинною, й виконана вручну. Сукні для дівчаток розшивають і гладдю, і бісером, і хрестиком. Візерунки на них бувають і абстрактними, і рослинними. Для декору такого вишитого одягу часто застосовують в'язку або мережку. Рукава у вишитих дитячих сукнях можуть бути відсутні. Також є моделі з невеликими рукавчиками або рукавами 3/4. Незалежно від фасону, дитяче вишите плаття завжди виглядає мило і стильно.

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати