Показано на сторінці 0 позицій з

Сортувати за

 

показувати по

Термобілизна в національному стилі

Шановні клієнти, не рідко ви висловлюєте бажання придбати крім вишиванок ще й інший одяг в національному стилі. Тепер в нас можна не тільки купити вишиванку. Пропонуємо вам термобілизну з малюнком у вигляді української вишивки. Зустрічайте - нова колекція Heritage відомої української фірми Fahrenheit зі знаменитої тканини Polartec, термобілизна в національному стилі!

 
 

Що таке термобілизна, давно не таємниця для мисливців, рибалок, спортсменів та військових. Це спеціальний нижній одяг - білизна, головною функцією якої є відвід вологи від поверхні тіла. Для чого це потрібно? Якщо ви активно рухаєтеся на вулиці в холодну погоду, то виділяється піт, який зволожує ваш одяг. У результаті посилюється відвід тепла від вашого тіла. Ви відчуваєте дискомфорт і холод, особливо коли вам вже не потрібно рухатися, що може негативно позначитися на вашому здоров'ї. Але при застосуванні термобілизни волога не затримується біля поверхні вашого тіла. Тіло людини залишається сухим навіть при активних рухах і не переохолоджується в будь-який мороз. Ви з комфортом можете займатися своїми справами.

Варто зауважити, що вищеописана класична термобілизна, так званий перший шар, не гріє, а лише допомагає зберігати тепло за рахунок видалення вологи. Щоб досягти більшого теплового ефекту термобілизну можна доповнювати зігріваючими властивостями. Цього домагаються, додавши до "першого шару" ще один шар - одяг, що утеплює. Можна використовувати і звичайний светр, але набагато ефективніше було б застосувати спеціальні реглани та куртки, які суміщають як теплозахисні властивості, так і вологопровідні (адже видалену вологу з першого шару теж треба десь подіти). Також можна використовувати цей, так званий другий шар самостійно, коли немає необхідності в високій руховій активності, але ви бажаєте щоб було тепло.

У нашому каталозі представлені українська термобілизна, реглани та куртки з колекції Heritage відомої української фірми Fahrenheit. Даний одяг вироблений в Україні зі спеціальної високоякісної тканини Polartec. Це тканина, яка виготовлена в США і володіє унікальними властивостями, що роблять її ідеальною для використанні в термобілизні. Вона чудово видаляє вологу, володіє теплоізоляційними властивостями і приємна до тіла. Завдяки своїм перевагам термобілизна Polartec - вибір американської армії і багатьох любителів екстриму. Але термобілизну можна використовувати не тільки для риболовлі, полювання і спорту. Вона застосовується і в житті звичайного міського чи сільського жителя. Через те, що воно займає малий об'єм та має невелику вагу при величезній теплоефективності, її часто вдягають під звичайний одяг взимку. А деякі види термобілизни можуть використовуватися і в якості звичайного повсякденного одягу.

Колекція Heritage від звичайної сірої та чорної термобілизни дечим відрізняється ще. Дизайнери нанесли на реглани та куртки візерунки в українському національному стилі. Так, зображення не є вишитими (на термобілизні вишивка неможлива), але вони виконані спеціальним високотехнологічним способом - комп'ютерним напиленням. Малюнок, виконаний таким методом, буде довгий час барвистим і стійким. А візерунки, виконані у вигляді української вишивки, припадуть до смаку патріотам, любителям українського етно-стилю. У цих речах можна не тільки активно відпочивати, але в них можна показатися й в громадських місцях.

Незважаючи на те що у нас представлено термобілизну українського виробництва, все ж це незвичний асортимент для магазину вишиванок, і ми будемо вдячні за побажання та відгуки про цей розділ та товарах в ньому. Чекаємо ваших відгуків на пошту etno-vyshyvanka@ukr.net. Умови доставки та оплати такі ж, як і для вишиванок. Бажаємо вам приємних покупок!