Міжнародна виставка HANDMADE-EXPO XXI

14.10.2015
pic

  У Міжнародному виставковому центрі з 7-го по 10-те жовтня проходила XXII Міжнародна виставка HANDMADE-EXPO. Це виставка-ярмарок найрізноманітніших виробів ручної роботи. Таку подію ваш магазин Етно-вишиванка не могла залишити без уваги - як і минулого разу, наші співробітники вирушили на це цікавий захід подивитися, доторкнутися, повчитися, а може й навіть купити щось для себе, друзів або своєї оселі. І зараз ми розповімо і покажемо вам, наші дорогі покупці, що там відбувалося в цей раз.

  Вхід на виставку, як і минулого разу, був безкоштовним за запрошеннями з попередньої реєстрації в інтернеті на сайті виставки. Візьміть це до уваги наступного разу. Але на відміну від минулої виставки зараз запрошення були іменні і нічого не треба було заповнювати власноруч самому. І як завжди, ті у кого не було запрошення могли потрапити на виставку після опалти 21 грн. за квиток у касі (або 10 грн. перекупникові квитків).

  Ще поділимося порадою - йти на виставку краще з самого ранку, коли там дуже мало відвідувачів і продавці з консультантами ще не втомлені. Але буквально через 2 години людей набивається так, що не проштовхнутися. Тісноті сприяли ще й дещо вузькі проходи між рядами.

 Цього разу ряди були розташовані не так, як на минулій виставці, тому немає сенсу розповідати про те, що і де знаходилося. Розповімо краще про те що там було. А було там дуже багато цікавого. У першу чергу нашу увагу привернув вишитий одяг. Сорочки і плаття-вишиванки були у великому асортименті. Машинна, ручна, вишивка бісером як по одягу так і на домашніх речах, дизайнерські роботи - все можна знайти на виставці. І можна було не тільки все це дивитися і мацати, але ще й придбати. Правда, ціни були теж вражаючі (зустрічалися вишиванки ціною по 2500 грн.), але більшість робіт були відмінної якості, а ми, повірте, на цьому розуміємося. Дуже сподобався одяг з конопель, зараз це рідкість.

  Крім вишивки, як і минулого разу, на виставці були вироби з дерева, скла, воску, мила, глини, різних тканин. Було багато дегустацій натуральної їжі. Їжа, квіти, картини, домашнє начиння, одяг, прикраси, сувеніри та подарунки перемежовувалися із засобами для їх виробництва. Також були і майстер-класи, безкоштовні і за гроші з виготовлення різних виробів. Наші співробітники, наприклад, взяли участь у виготовленні квітів з фоаміану і у майстер-класі з декупажу. Крім фірм-виробників і майстрів багато стенди були представлені інтернет-магазинами.

  На жаль покупок було дуже мало, продавці скаржилися на відвідувачів, що приходять тільки "позиріть". Але що поробиш, час зараз складний. В усіх труднощі, а вироби, створені кропіткою ручною працею, не можуть бути дешевими. Добре, що є в людях хоча б бажання подивитися на щось красиве, творче, зроблене руками.

  Читайте наш звіт про виставку HANDMADE-Expo XXI , яка проходила навесні цього року. Нагадуємо вам, що наступного разу виставка пройде 2-5 березня 2016 року. І нижче ми пропонуємо вам ознайомитися з рештою фотографіями з цієї події.

  Ваша Етно-вишиванка.

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати