Як оформити готову вишивку

19.03.2015
pic

 

  Оформлення готової вишивки є заключним і одним з найважливіших етапів роботи або вибору подарунка. Нехтуючи їм, ви приречете свої шедеври на вічне зберігання в шафі. А якщо оформите вишиту картину в симпатичну рамку, отримаєте гарний елемент декору.

  Оформлення важливо і для вишивки, яку збираються подарувати. Одна справа, якщо ви хочете купити жіночу вишиванку в подарунок. Її досить акуратно скласти в подарунковий пакет. І зовсім інша справа, коли ви запланували подарувати вишиту своїми руками картину. Її складеної в пакет не подаруєш. Без гідного обрамлення вона не покаже всі ваші старання і свою красу.

  Одним з найпростіших і економних варіантів оформлення є фоторамка. Виберіть у магазині ту, що підходить вам за формою і забарвленням, а потім розташуйте в ній свою вишивку. Труднощі може викликати відсутність рамки відповідного розміру. Також відзначимо, що таке оформлення більше підійде першим роботам. Досвідчені майстрині часто вибирають більш дороге і гарне оформлення.

  Якщо ви хочете подарувати вишиту листівку, то для її оформлення використовується паспарту. Така листівка нерідко є доповненням до більшого подарунку. Наприклад, умільці-початківці вирішують купити чоловічу вишиванку і доповнити її вишитої своїми руками листівкою.

  ККартину, гідну солідного оформлення, варто віднести в багетну майстерню. Відразу врахуйте, що це найбільш дорогий варіант оформлення. У майстерні ви поспілкуєтеся з дизайнером, який допоможе підібрати рамку. Щоб на готовому виробі не було відблисків, в майстерні використовують спеціальне скло. Щоб вишивка не "розплющують», застосовуються спеціальні розпірки.

 Перш ніж замовити оформлення своєї роботи в багетній майстерні, поцікавтеся, які технології у ній використовують. У деяких майстернях вишивку просто обрізають і вкладають в рамку з іншими компонентами не закріплюючи. В інших майстерень вишивку кріплять до паспарту або заднику скотчем. Великі картини кріплять з використанням підрамника.

  Бажаючим заощадити можемо порадити просто замовити багет в майстерні, а потім оформити виріб вдома самостійно. Для цього потрібно буде ще купити антиблікове або просте скло, а також картон для задника.

  Тепер ви знаєте основні варіанти красивого оформлення готової вишивки. Якщо ж займатися цим процесом вам поки не хочеться або немає часу, але є бажання подарувати близькій людині вишиту річ, подумайте про покупку вишиванка Київ.

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати