Чоловічі вишиванки - види

18.06.2015
pic

 

  Побачити чоловіка у вишитій сорочці зараз можна практично кожен день. Вишиванки повернулися в гардероби сучасних українців і перетворилися в один з найяскравіших наших національних символів. Іноземці, що приїжджають до столиці нерідко вирішують купити вишиванку в Києві Так вони можуть отримати не тільки традиційний український сувенір, але й ексклюзивний модний одяг.

  Асортимент чоловічих вишитих сорочок досить великий. Вони відрізняються кольором, візерунками, фасоном, вишивкою. Для сорочок застосовують бавовну, лляну тканину, шифон, поплін та інші тканини. Все розмаїття чоловічих вишиванок можна умовно розділити на такі види:

  1. Літні сорочки з вишивкою. Їх особливості - короткий рукав і світла вишивка. Такі вишиванки добре поєднуються з літніми брюками. Також літній варіант з льону може бути й з довгими рукавами.

чоловіча

  2. Патріотичні сорочки. Вони представлені білими або сірими лляними сорочками з вишивкою складеною поєднанням червоних ниток з синіми, або чорними. Це класичні українські вишиванки, які найкраще символізують нашу Батьківщину. Саме патріотичні вишиванки зазвичай вибирають іноземці та справжні патріоти України.

  3. Традиційні сорочки. Сіра лляна тканина, вишивка хрестиком, мережка, червоно-чорна або синя гамма - основні ознаки таких вишиванок. Їх вибирають шанувальники історії та автентичності. Надівши таку вишиванку з літніми брюками з льону, ви отримаєте гармонійний український образ.

купити чоловічу вишиванку

  4. Сучасні сорочки. Зазвичай це одяг з модним кроєм і синьою вишивкою, але відтінки можуть бути й іншими. Такі чоловічі сорочки-вишиванки вдало комбінуються з легінсами, джинсами, шортами, за що їх і любить молодь.

сучасна вишиванка

  5. Елегантні вишиванки. Такими сорочками є чорні лляні вироби з вишивкою червоного, сріблястого або золотистого кольору. Вони виглядають витончено і можуть служити хорошим святковим варіантом. Хоча чорні сорочки також успішно використовують і у вигляді повсякденного одягу завдяки їх практичності.

вишиванка

  6. Елітні вишиті речі. Вони відрізняються складними візерунками, різноманітним і насиченим кольором вишивки, якісної тканиною, кропіткою ручною працею. Такі сорочки коштують найдорожче, але кожна з них - унікальна і неповторна.

 чоловіча вишиванка

  7. . Нейтральні вишиванки. Ця група вишиванок відрізняється нейтральними відтінками. Вони можуть носитися з будь-яким видом одягу і для будь-якої події. Наприклад, можна купити чоловічу вишиванкуз білою вишивкою по білій тканині для робочого костюма або ділової зустрічі. Також до нейтральних відносять білі сорочки з сірою вишивкою й подібні.

вишиванка

 

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати