Чи варто купувати вишите плаття для дівчинки?

17.02.2016

  Мода на вишитий одяг спонукає українців і українок поповнювати свої гардероби різноманітними вишитими речами. Багато хто не пропускають нагоди також купити дитячу вишиванку. Якщо ж обмірковується придбання сорочки для дівчинки, завжди існує вибір - вишиванка або вишите плаття? Як визначитися, який варіант підійде краще?

  Плаття є традиційним одягом для святкових випадків. Так що, якщо покупка вишиванки планується до якогось торжества, варто доглядати не тільки ошатні вишиванки, а й сукні з вишивкою. Асортимент суконь-вишиванок для дівчаток ще не настільки великий, як для дорослих жінок. І це додатковий плюс тим, хто хоче причепурити дочку в щось унікальне з українськими мотивами.

Вишитий плаття дівчинці варто купити в наступних випадках:

1) Якщо дочка запрошена на весілля, дрес-кодом якого є вишиванки.
2) Якщо підшукується вишиванка для свята в дитячому садку або школі. У тому числі на випускний.
3) Якщо мамі і татові купили парні вишиванки. При цьому на плаття дівчинки будуть ті ж орнаменти, що і на одязі батьків.
4) Якщо у дівчинки вже є вишиванка, але вона є повсякденною або бюджетної. В цьому випадку плаття-вишиванка буде служити ошатною альтернативою.

 Отже, тепер ви знаєте, з якого приводу в дитячому гардеробі може з'явитися вишите плаття.

 Залишилося дізнатися про особливості вибору такого варіанта вишитого одягу:
- Виберіть тканину, з якої буде зшито плаття. Це може бути і традиційний льон, і більш щільний габардин, і ошатний атлас, і будь-яка інша тканина.
- Визначте, в якому обсязі на плаття буде представлена вишивка. Часто дитячі сорочки прикрашають лише невеликим об'ємом вишивки, але зустрічаються і багато розшиті моделі.
- Вирішіть, яка обробка вам подобається. Мережка, мереживо, поясок і інші деталі здатні перетворити будь-який наряд.
- Обміркуйте колірну гамму для тканини і самої вишивки. Найчастіше дівчаткам купують світлі сукні-вишиванки. Тканина в таких сукнях біла, сіра або бежева. Однак ніщо не може перешкодити купити батькам і темне плаття. Тим більше, якщо вишивка буде світлою, що створить симпатичний контраст.
- З'ясуйте, яка вишивка вам підійде - ручна або машинна, гладдю, бісером або хрестиком.
- Виміряйте параметри дочки і визначте розмір одягу.
- Вирішіть, де ви хочете купити плаття-вишиванку. Такий одяг продається в магазинах, на ярмарках, на ринках, а також в інтернет-магазинах.

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати