Як вибрати бісерну вишивку?

19.01.2016
pic  Вишиванка є одним з найпривабливіших і яскравих символів нашої країни. Чимало українців поповнили свої гардероби вишитими речами. А ті, хто ще не встиг купити вишиванку , доглядає собі відповідну модель або навіть має намір вишити сорочку самостійно. На тлі великої кількості сорочок з вишивкою нитками зустрічаються також моделі, прикрашені бісером. Обговоримо, як вибирати бісерну вишиванку.


  Бісерні сорочки є найяскравішими і красивими серед усього асортименту вишиванок. Таку сорочку видно здалеку. І тому вишита бісером одяг є в основному святковим варіантом наряду в національних мотивах. Вона ідеально підійде для будь-якої урочистості.  Відзначимо, що бісерні вишиванки коштують дорожче сорочок з візерунками хрестиком або гладдю. Висока ціна пов'язана з безліччю факторів. Це і якісна дорога тканина, здатна витримувати вагу бісеру, і сам якісний бісер в різній колірній гаммі. Хороший чеський бісер обходиться майстриням дорожче китайського, зате шлюбу в ньому немає, а все намистинки як на підбір. Крім цього, вишивають бісером тільки вручну, а така робота цінується вище.
  Візерунки на бісерних сорочках найчастіше представлені рослинними мотивами. Геометричні візерунки бісером вишиваються рідше. На чоловічих бісерних вишиванках зустрічаються дубове листя, жолуді, волошки, соняшники. Жіночі сорочки та сукні нерідко прикрашають маками. Що стосується колірної гамми вишитих бісером сорочок, то вони рідко вишивають в одному кольорі. Найчастіше бісерна вишиванка є яскравим виробом з безліччю відтінків.
  Тканина для бісерних сорочок зазвичай підбирають щільну, щоб бісерні візерунки НЕ провисали. Серед натуральних тканин для такої вишиванки часто застосовують лляне полотно. Із синтетичних (сумішевих) тканин бісером нерідко вишивають по габардину.  Купити вишиванку в Києві з бісерними візерунками можна не тільки собі, але і в подарунок. У таких вишиванок вишуканий, дорогий, актуальний і презентабельний вигляд. До того ж, більшість таких сорочок відрізняється вільним кроєм, тому можна не боятися помилитися з розміром. А ексклюзивність такому подарунку буде забезпечена.


Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати