Які бувають види і фасони вишиванок

14.01.2016
pic

  Вишиванка вже давно стала найкрасивішим символом України. Цей одяг із задоволенням купують і жителі країни, і іноземці. Туристи, які приїжджають в столицю й інші українські міста, часто вибирають в якості сувеніра на пам'ять про країну купити вишиванку в Україні. Тим більше що краса і різноманітність сорочок просто вражає. У цьому матеріалі зупинимося докладніше на різноманітності фасонів вишиванок.


  Відзначимо, що вибір фасону сорочки потрібно робити не тільки на основі бажань покупця. Жіночі сорочки-вишиванки бувають видовженими - за типом тунік, або стандартної довжини. Вони можуть бути як зшитими з декількох шматків тканини, так і створеними з одного полотна. Сорочка може застібатися на грудях або бути з розрізом - пазухою. Комір у вишиванки може як бути відсутнім, так і бути різного типу. Ще сорочки відрізняються кроєм рукавів. Як бачите, кількість варіантів дуже велике.


  Так от, у виборі відповідного фасону необхідно враховувати не тільки привабливість самого виробу. Не менш важливо співвіднести покупку з нюансами вашого статури. І другий момент - фасон також буде визначатися спрямованістю сорочки-вишиванки (чи потрібна вам святкова, буденна або офіційна вишиванка).


  Струнким дамам рекомендуємо вироби, у яких плавні плечові лінії іокруглений воріт. Їм підійдуть і сучасні фасони з прочиненими плечима. Такі вишиванки гарні для неробочого використання. До них вдало надягати широку спідницю, а от строгі спідниці та брюки виглядають з такими жіночними сорочками не надто гармонійно.


  Сорочки, у яких об'ємний силует, мають свої переваги. У таких вишиванках жінці комфортніше і завжди є можливість виділити талію за допомогою красивого пояса. Однак об'ємну річ не вийде зробити частиною багатошарового комплекту, тому таку сорочку не назвеш універсальною.


  Зібравшись купити жіночу вишиванку з прямим кроєм і чіткими лініями, ви, навпаки, отримаєте універсальну річ. Вона добре виглядає з якими спідницями, брюками і навіть класичним костюмом. Носити такий вид сорочок можна і заправленим, і навипуск. Тут має значення, чи є по низу виробу вишитий візерунок. Врахуйте, що наявність такого орнаменту буде привертати увагу до лінії стегон.


Для пропорційності силуету слід звернути увагу і на обсяг рукавів сорочки. Якщо рукава вироби будуть більш об'ємні до манжет і прикрашені орнаментом у цій частині, вони також будуть візуально додавати обсяг вашим стегнах. Тим жінкам, які не хочуть привертати увагу до стегон, краще купити сорочку з рукавами "три чверті".

 

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати