Як вибрати жіночу вишиванку по фігурі?

01.04.2016

 Вишита сорочка зайняла почесне місце в гардеробах багатьох українок. Однак є жінки, які так і не зважилися ще купити вишиванку , вважаючи, що такий одяг повнить. Чи так це і як підбирати вишиту сорочку з урахуванням жіночої фігури? Давайте розбиратися.

 Такий помітний предмет гардероба, як вишиванка, зараз можна побачити і на модних показах, і на зірках. І якщо підібрати сорочку правильно, з її допомогою можна навіть приховати нюанси фігури, які жінка не хотіла б афішувати. Наприклад, великі плечі, стегна або живіт. Перше, що повинна враховувати будь-яка жінка - вишивка буде візуально збільшувати ту область, в якій вона розташована. Так, покупка сорочки з вишивкою на грудях здатна додати 1-2 розміри.

 Якщо плечі у жінки помітно виражені, то вишиванки з великою кількістю вишивки на рукавах протипоказані. Вишивка лише буде ще більше привертати увагу до плечей. Кращим виходом буде зміщення акценту в інші частини фігури. Можна підібрати сорочку з рукавами-реглан, що візуально буде трохи урізати плечі. Рукава варто вибирати не дуже об'ємні. Хороший акцент можна зробити вишивкою на рукавах на рівні талії і використанням пояса. Носити таку сорочку можна зі світлими брюками, світлої спідницею або джинсами.

 Якщо проблемним місцем жіночої фігури є живіт, покупка надмірно вільної вишиванки буде помилкою. Така сорочка лише ще більше додасть обсягу. У цьому випадку варто купити жіночу вишиванку не дуже об'ємну, але і не ту, що надмірно обтягує. І неодмінно рекомендується додати пояс. Якщо з вишиванкою надіти взуття на підборах, то пояс краще зробити заниженими. Це дасть дуже ефектний вигляд. Оздоблення на сорочці для жінки, у якої є животик, повинна бути на грудях і по низу сорочки, щоб привернути увагу до стегон. Поєднувати таку вишиванку можна як з однотонними джинсами, так і з звуженими світлими брюками, а також з спідницею-карандаш.

  Жінкам з великими стегнами часто вибрати сорочку найскладніше. У більшості вишиванок вони виглядають дуже об'ємно. У цьому випадку варто придивитися до темних вишиванок. Якщо не хочеться привертати увагу до грудей, то підберіть сорочку без візерунків в цій частині. Талію варто підкреслити широким поясом. Носити цей варіант сорочки рекомендується з джинсами-кльош, а також зі спідницями годе і карандаш.

 Правильно підібрані жіночі сорочки-вишиванки підкреслять ваші переваги і приховають недоліки. Будьте модними і стильними разом з нами!

Залишити відгук
Залишіть свій відгук
Iм'я
Поставте оцiнку
Залиште відгук
Скасувати